• شماره تماس :0218424700
  • info@tpco.ir
  • En
    /  5
رو عنوان : با حضور نمایندۀ ولی فقیه و استاندار آذربایجان شرقی
عنوان : بهره برداری از مخزن نفتای سوم و آغاز عملیات اجرائی مخزن نفتای چهارم پتروشیمی تبریز
کد خبر : ۲۰۵۵
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ 
ساعت : ۱۷:۲۸:۳۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

بهره برداری از مخزن نفتای سوم و آغاز عملیات اجرائی مخزن نفتای چهارم

پتروشیمی تبریز با حضور نمایندۀ ولی فقیه و استاندار آذربایجان شرقی

طی مراسمی با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر آل هاشم نمایندۀ محترم ولی فقیه و امام جمعه تبریز و همچنین دکتر خدابخش استاندار محترم آذربایجان شرقی از مخزن سقف شناور 16000 متر مکعبی ذخیرۀ نفتای سوم بهره برداری شد و همزمان عملیات اجرائی مخزن چهارم نیز آغاز شد.
مخزن سوم با هزینۀ 81 میلیارد و 500 میلیون ریال در مدت 15 ماه به بهره برداری رسیده است.
در این مراسم حجت السلام و المسلمین آل هاشم ضمن قدردانی از تلاشهای کارکنان سخت کوش پتروشیمی تبریز ، اختصاص یک چهارم از فضای این مجتمع بزرگ را با وسعت یکصد هکتار به فضای سبز و تلاش مضاعف در سالم سازی محیط اطراف را قابل توجه و قابل تقدیر توصیف کرد.
دکتر خدابخش استاندار آذربایجانشرقی نیز جایگاه پتروشیمی در ایجاد ارزش افزوده در صنعت نفت را بر شمرد و با تقدیر از فعالیت های متخصصان پتروشیمی تبریز ، بر تسریع در اجرای پروژه ها مطابق با تکنولوژی و فناوری روز و همچنین استانداردهای جهانی جهت افزایش بهره وری این مجتمع تاّکید کرد.
در آغاز این مراسم مهندس درفشی مدیر عامل پتروشیمی تبریز با تشریح برنامه های این شرکت در افزایش تولید افزود : با انتقال اتیلن غرب از طریق خط لوله و احداث واحد جدید پلیمری با توسعه زیر ساخت های انبارش و ذخیره سازی خوراک و همچنین به روز رسانی سیستم های کنترل تولید ، ظرفیت اسمی این شرکت 300 هزار تن افزایش خواهد یافت.


بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0