• شماره تماس :0218424700
  • info@tpco.ir
  • En
عنوان : حضور پتروشیمی تبریز در یازدهمین نمایشگاه ایران پلاست
کد خبر : ۲۰۵۳
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ 
ساعت : ۲۲:۱۱:۴۲

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۱

حضور پتروشیمی تبریز در یازدهمین نمایشگاه ایران پلاست

یازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با حضور یکهزار و ۱۲۴ شرکت داخلی و خارجی در تهران  با حضور معاون اول رییس جمهور شروع به کار کرد .

معاون اول رئیس جمهوری در گفت: صنعت پتروشیمی صنعتی پویا و توجیه پذیر است و برای توسعه این صنعت به ویژه بخش پایین دستی به همکاری هرچه بیشتر وزارت نفت و صنعت، معدن و تجارت نیازمندیم.

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری، امروز (یکشنبه، دوم مهرماه) در آیین گشایش یازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست که با حضور  بیژن زنگنه، وزیر نفت و مرضیه شاهدایی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی  برگزار شد با بیان این که وزارت نفت در بخش جذب سرمایه خارجی کارهای بزرگی انجام داده است، گفت: جذب سرمایه در بخش نفت و میدان های مشترک،  همکاری با شرکت های خارجی انعقاد قراردادهای بزرگ نفتی و تدوین قراردادهای جدید نفتی بخشی از فعالیت های بزرگ وزارت نفت تاکنون است ..

 بیژن زنگنه وزیر نفت ، صبح امروز (یکشنبه، دوم مهرماه) در آیین افتتاح یازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با اشاره به این که در دوره گذشته این نمایشگاه نوید از افتتاح چند طرح پتروشیمی دادم، گفت: خوشبختانه در سال 95 و ابتدای امسال چند طرح به بهره برداری رسید و ظرفیت عظیمی را به این صنعت اضافه کرد .

مرضیه شاهدایی مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی درآیین گشایش یازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست ضمن تسلیت فرار رسیدن ماه محرم اظهارکرد: امیدوارم توفیق آن را داشته  باشیم تا نهضت عاشورا و آزادگی آن حضرت راسر لوحه زندگی قرار دهیم .

وی افزود: دوران پسابرجام دوران حیات دوباره صنعت پتروشیمی است و این موقعیت مناسب و تکمیل زیر ساخت ها و تأمین الزام های مورد نیاز جهشی دیگری درتوسعه صنعت پتروشیمی فراهم می کند .

مدیرعامل پتروشیمی تبریز نیز با حضور خود در نمایشگاه در ارتباط با صادرات با بازدید کنندگان خارجی گفتگو نمودند.

مهندس درفشی افزود : با افزایش محصولات تولیدی صادرات به کشورهای اروپایی و آسیای میانه افزایش خواهد یافت. بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0